Suites Giorgio
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum |
| Vergaderfaciliteiten Zakencentrum | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Suites Giorgio Mexico-stad zijn op 25-minuten loopafstand tot Chapultepec gelegen en bieden een sportschool. Het appartement met een privéterras is in de onmiddellijke nabijheid van het Monument voor de Onafhankelijkheid gelegen.
Dit appartement ligt op afstand van 2 km van het Museum van Herinnering en Tolerantie en op slechts 750 meter verwijderd van het Sevilla metrostation. De accommodatie is gunstig gelegen in de Zona Rosa wijk van Mexico-stad. Het Palacio de Bellas Artes is binnen 3 km van Suites Giorgio genesteld.
Een hoogtepunt van deze accommodatie voor gasten is de aanwezigheid van een haardroger en handdoeken in de badkamer. Daarnaast vindt u er een douche.
Suites Giorgio zijn uitgerust met een kitchenette voor degenen die zelf willen koken. Mexico City Juarez Internationaal luchthaven ligt op 15 minuten rijden, en El Angel busstop ligt vrij dicht bij het appartement. De extra luxe van fitnesslessen, massage en de recreatieve voorzieningen bij het appartement zal de ultieme ontspanningservaring verbeteren.
- Locale bezienswaardigheiden
- Museum of Modern Art.1,2 km
- Old Mexican Ceremonial Site4 km
- Glorieta Insurgentes850 m
- Torre Mayor800 m
- Central Alameda2,8 km
- Kathedraal van Mexico-Stad3,9 km
- Chapultepec1,6 km
- Revolution Monument1,8 km
- Luchthavens
- Mexico City Juarez Internationaal Luchthaven11 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Kluisje
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Bagageopslag
- Lift
- Brandblussers
- Toegangssleutel
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Fitnesscentrum
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
- Huishouding
- Wasserij
- Stomerij
- Tours/Ticketservice
- Zakencentrum
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Kleedruimte
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Gratis toiletartikelen
- AM/FM wekker
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Suites Giorgio?
Gasten van Suites Giorgio kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Chapultepec, op 25 minuten loopafstand ervan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Palacio de Bellas Artes (3 km) en het Museum van Herinnering en Tolerantie (2 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Suites Giorgio?
Het duurt 20 minuten lopen om van Suites Giorgio naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Suites Giorgio?
De prijs van het boeken van Suites Giorgio is $30. - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Suites Giorgio?
Suites Giorgio heeft parkeerplaatsen. - ❓
Worden er schoonmaakdiensten aangeboden in Suites Giorgio?
Ja, Suites Giorgio beschikt over huishouden, strijken en een wasserette. - ❓
Biedt Suites Giorgio voorzieningen voor personen die voor zaken reizen?
Suites Giorgio zorgt ervoor dat zakenreizigers toegang hebben tot verschillende faciliteiten, waaronder gratis draadloze internettoegang en kluizen.